INSCRITS / INSCRITOS / ENROLLED GV

INSCRITS / INSCRITOS / ENROLLED LIST

COMPLET /COMPLETO/FULL
*Pots inscriure’t a la llista d’espera / Puedes inscribir-te en la lista de espera

1Llorenç Tomàs MarcelinoAmpostaMontbike Amposta
2Rafa CastellóMoncada
3Agustí Queral ReverteAmpostaMontbike Amposta
4Jose Manuel Calzada HidalgoCardedeu
5Daniel Gómez CañeteSanta Fe del PenedèsCicles Sans
6Eloy Arcas RuedaBurjassot
7Esteve Corbera ElizaldeBarcelona
8Francisco González CayuelaBarcelona
9Oriol Pujol PericasCardedeu
10Alberto Marco GalbanCastelló de la Plana
11Xavier Fernandez NietoVilafranca del PenedèsBTT Open Natura
12Pau Sansixto SampedroL’Alcúdia
13José Luis Delgado MarinVilanova i la GeltrúBTT Open Natura
14Jesús Lobo PozoLeón
15Jordi LópezSant Feliu de Guíxols
16Andreu Gubert AcelmaTortosa
17Xavi MontserratCastellar del VallèsGravallès
18Ferran Puig MarquésCastelló de la PlanaClub Cicliste Tombatossals
19Emilio Ribera RomeroCastelló de la Plana
20Marc Urquizu SambolaSant Cugat del Vallès
21Antonio Martínez CuestaBenicarló
22David Vilanna RieraSant Esteve de PalautorderaSBR
23Miquel Àngel MumanyCastellbisbalGuiabike
24Joan Moreno GarciaLa SéniaMontbike Amposta
25Alex Lorenzo GallofréVinaixaAEE Vinaixa
26Agustí Saltó FontCardedeuThe league of gregarious
27Enric Porcar MallénCastelló de la PlanaClub Cicliste Tombatossals
28Fernando Zurita VidalBarcelonaC.A.Running
29Gerard ArenósBarcelona
30Miguel Domenech GarciaTortosa
31Marc Ramírez PérezGironaSonats per la Bici
32Rafel EstebanBarcelona
33Adolf Fernández RodríguezCerdanyola del Vallès
34Xevi Gibrat PujolàsSaltClub Atlètic Amer Hipra
35Krasimira Lyupchova StoyanovskaCastelló de la Plana
36Joan Carles Balagué CastellsCampredóUEC Tortosa
37Dani Rodríguez RamellsEsparregueraCC sprint bike
38Sergi Martínez CapdevilaTrempEsierri Bikes
39Xavi Calvo SánchezBarcelonaGalvesport
40Ferran Puig MarquésCastelló de la PlanaClub Cicliste Tombatossals
41Hector Pozuelo CalatayudValènciaPaz/Quercus outdoors
42Sergi Gomà MartínezLa Seu d’UrgellVeloCafè
43Roser Español BadaLa Seu d’UrgellVeloCafè
44Joan Ramon Rueda PortasVallsEsport ciclista valls
45Albert Rubio MartínezBarcelona
46Alex Castellà AbellanBadalona
47Edward PurchallValència
48Billy EhrenbergLondres
49Francesc GuillemMassalfassar

LLISTA D’ESPERA / LISTA DE ESPERA / WAITING LIST

1Oscar Alfani VesesBarcelona
2Alex Lorenzo GallorfreVinaixaAEE Vinaixa
3Pau López CincaManresa
4Javier VillalónBarberà del Vallès
5Sergio PizarroCardedeu
6Joan GolBarcelona